gallery/facebook-icon
gallery/stare-siedlisko

Najdogodniejszym i najszybszym środkiem transportu jest samochód. Z Warszawy (ok. 60 km) jedzie się ok. 1 godz, zaś z Siedlec (ok. 55 km) również ok. 1 godz. Z Warszawy mamy dwa warianty dojazdu:
I wariant przez Mińsk Maz., krótszy (ok. 5 km), ale często zajmuje więcej czasu ze względu na korki w i przed Mińskiem. Z Warszawy kierujemy się na Terespol i w Mińsku na światłach przy kościele skręcamy w prawo w kierunku Siennicy, następnie jedziemy ok. 10 km do miejscowości Siennica gdzie po przejechaniu jej na końcu, za mostem, po wjeździe na górkę na skrzyżowaniu (przed ceglaną kapliczką) skręcamy w lewo w kierunku Kuflewa i prosto główną drogą po ok. 4 km dojeżdżamy do celu.
II wariant przez Kołbiel - kierując się na Terespol zaraz za MC Donaldem  w miejscowości Zakręt skręcamy na światłach na Lublin i prosto ok. 25 km jedziemy do Kołbieli, gdzie na rondzie skręcamy w lewo na Mińsk Maz. i następnie po przejechaniu miejscowości skręcamy w prawo na Siennicę. Po ok. 10 km w Siennicy na rondzie skręcamy w prawo i dalej za mostem, po wjeździe na górkę na skrzyżowaniu (przed ceglaną kapliczką) skręcamy w lewo w kierunku Kuflewa i prosto główną drogą po ok. 4 km dojeżdżamy do celu.

Dojazd

Dojazd do naszego Siedliska jest bardzo dogodny i wygodny każdym środkiem transportu. Z centrum Warszawy odległość to tylko ok. 55 km, zaś z Siedlec ok. 60 km. Do Zglechowa kursuje bezpośrednio autobus z Warszawy relacji Warszawa-Jeruzal lub Warszawa-Dębowce dwóch przewoźników Rapit i PKS Mińsk Mazowiecki. Można również dojechać tu z jedną przesiadką w Mińsku Mazowieckim skąd odchodzi dużo więcej autobusów w kierunku Zglechowa. Do Mińska Maz. kursuje kilku przewoźników m.in. B.A.G.S., Rapit, PKS Mińsk Maz., Rorbi Tour i inne. Z Warszawy autobusy ruszają z Placu Zawiszy i po kolei zatrzymują się na dworcu centralnym (pod Mariotem), w śródmieściu (pod Novotelem), pod Muzeum Narodowym, na Powiślu, na rondzie Waszyngtona, na rondzie Wiatraczna, Placu Szembeka, na skrzyżowaniu Marsa, na Kajki i dalej w każdej miejscowości w kierunku Mińska Maz. W Mińsku należy się przesiąść na dworcu w autobusy które jadą przez Zglechów (co ok. 30 min). Z Mińska Maz.jest około 15 km do Zglechowa. Do Mińska autobus jedzie średnio godzinę z centrum, zaś z Mińska do Zglechowa ok. 25 min. Na dworzec w Mińsku można również dostać się pociągiem zarówno z Warszawy jak i Siedlec (ok. 55 min z obu stron), i tu przesiąść się na autobus.

Z Siedlec kierujemy się na Warszawę i w Mińsku Mazowieckim na światłach przed kościołem skręcamy w lewo w kierunku Siennicy i dalej jak z Warszawy (wariant I). Można również dostać się tu dwoma innymi i krótszymi trasami, jednak gorszymi drogami. Opcja 2 przez Cegłów oraz opcja 3 przez Skórzec, Wodynie, Latowicz.

Interaktywną mapę, pomocną w wyznaczeniu trasy dojazdu do nas, znaleźć można także na portalu meteor-turystyka.pl. Przydatna jest ona również podczas planowania innych podróży po Polsce.